Bizi Arayın 0531 232 24 24

Tüm sorularınıza destek için burdayız.

Adres

50.Yıl Mah. 27148 Sk. Mini Ardıç Apt. B Blok No:7 Yenişehir / MERSİN

Yasal Şartlar

Yasal Şartlar

www.tedarikcinim.com (“Site”), kullanıcılarının ve üyelerinin, site içerisinde kullandıkları veya ne suretle olursa olsun paylaştıkları kişisel bilgilerini, işbu ilkeler ile belirlenen şartlar ile yasadan ve emredici hükümlerden kaynaklanan haller dışında ya da söz konusu üyenin haberi veya aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Site, kişisel bilgiler yani isim, soy isim, adres, telefon, e-posta adresi veya IP bilgileri gibi Site yönetimi bünyesinde gizli tutulacak bu bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmemesi amacıyla her türlü tedbir ve önlemi alacaktır. Şu kadar ki, gerekli tedbir ve önlemin alınmasına rağmen, üçüncü şahısların eline geçen kişisel bilgiler dolayısıyla oluşabilecek her türlü maddi/manevi zararlardan Site sorumlu tutulmayacaktır.

www.tedarikcinim.com taraflarca sağlanan kişisel bilgileri, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek ve Site’ yi daha işlevsel kılabilmek adına kendi içerisinde değerlendireceğini beyan eder.

Site’nin işbu Yasal Bilgiler hükümlerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkı saklı olmakla birlikte yapılacak her türlü değişiklik yayımlandığı tarih itibariyle yürürlüğe girer. Bu nedenle işbu Web Sitesi’nde yer alan "Yasal Bilgiler" sayfasının sık sık ziyaret edilmesi gerekmektedir.